bistRAWveg je raw veganské bistro s rychlým občerstvením v centru Liberce, kde se najíte nejen zdravě, ale i pestře a velmi chutně. Všechny produkty ze 100% rostlinných celistvých surovin si vyrábíme sami a naši nabídku obměňujeme každý týden, abyste tak měli možnost si u nás pochutnat na různých dobrotách. RAW strava Vás obohatí o živiny, energii, vitalitu a dobrou náladu. A vůbec nezáleží na tom, jestli jste "masožravec", vegetarián, vegan či vitarián. U nás si na slaném a nebo na sladkém pochutná opravdu každý.
Za vznikem bistRAWveg stojíme my, Standa a Petra Petříčkovi a naše nadšení do zdravého životního stylu.

Standa je manažer a podnikatel, který rád investuje do věcí, co mají smysl. Před několika lety si uvědomil, že by se mohl stravovat lépe, a přes měsíční půst přešel na veganství a následně na raw stravu. 

 
Petra vytváří nabídku jídel, na kterých si v bistRAWveg pochutnáte. Dříve připravovala raw dobroty jen doma pro svou rodinu, přičemž fotky jídel sdílel Standa na svých sociálních sítích, kde sklízely veliký ohlas od přátel a známých. Právě od nich vzešla výzva na založení rychlého občerstvení se syrovou rostlinnou stravou. 

Naše krásné a šikovné kuchařky v liberecké výrobní kuchyni denně připravují čerstvé a výživné polévky, hlavní jídla a dezerty, které se rozvážejí do jednotlivých veganských restaurací (bister). Tam už Vám jídla servírujeme přímo na talíř a protože víme, že jíme také očima, připravujeme Vám pestrá, nápaditá a plnohodnotná, zdravá a nevařená jídla, která jsou zároveň velmi chutná. 

Náš tým je velmi různorodý, nejen co se týče pohlaví a věku, ale i životního stylu. Všichni si však uvědomujeme, že zdraví začíná jídlem, a jakékoli množství zdravé rostlinné stravy na našem talíři nám velmi prospívá a přináší radost.