Proč raw stravování?

V současné době, kdy je shon a stres na denním pořádku každého z nás, je potřeba zvolnit a udržet své tělo i mysl v kondici. Jak ovšem nejlépe povzbudit svůj imunitní systém a dostat z něj maximum? Tajemství tkví především ve správné stravě, kterému raw stravování hraje do noty.

Existuje celá řada fast foodů, ve kterých se můžeme během pracovní přestávky dobře najíst, ovšem o kvalitě těchto produktů hovořit nelze. Díky tomu má náš koncept raw stravování potenciál a Vy se díky živé stravě můžete udržet v kondici v jakémkoliv věku. Raw strava nezatěžuje organismus a přispívá k jeho celkovému pročištění. Raw food Vás tak dokonale nabije energií a rovněž vitalitou. Čeho se tak můžete vyvarovat? Především civilizačním chorobám, problémům s nadváhou a k tomu také Vaše tělo i mysl může omládnout hned o několik let. V neposlední řadě je raw stravování velmi chutnou záležitostí.

Zastánci živé stravy pracují především s čerstvými potravinami rostlinného původu, mezi které patří zejména různá semínka (slunečnice, dýně, len, chia, sezam, ...), ořechy (vlašské, kešu, mandle, pekany, kokos, …), bylinky, klíčky (naklíčené luštěniny) a nezbytné ovoce a zelenina. Výrobky jsou připravovány šetrným způsobem tak, aby nedošlo k úbytku živin jednotlivých surovin a výsledný produkt si zachoval to nejlepší ze vstupních surovin a v aktivní formě. Tedy ve formě, která dá organismu přesně to, co potřebuje a co krásně vstřebá a stráví.

O to se snažíme i v naší bistro restauraci, a navíc pracujeme bez bílého rafinovaného cukru, bez lepku (výjimkou je miso pasta), bez laktózy i bez chemických aditiv, kterých je v potravinách přehršel. Chceme udělat vše proto, aby Vaše chuťové pohárky zaznamenaly opojný pocit štěstí a slasti během každého vašeho sousta při Vaší cestě za zdravějším životním stylem. Pokud chcete vidět, co si u nás můžete dát, podívejte se na aktuální nabídku.


bistRAWveg-cuketove-spagety