Loading color scheme

RAW veganská restaurace ve Westfield Chodov

Po otevření RAWčka v Liberci jsme za nedlouho otevřeli i další bistRAWveg pobočky s rychlým občerstvením. Jednou z nich je i veganská restaurace v Praze, nacházející se v obchodním centru Westfield Chodov. Proč nás navštívit? Co vás u nás čeká? A na čem si můžete pochutnat?

Jsme unikátní veganská a RAW restaurace (bistro). Praha Westfield Chodov pro nás představuje skvělé zázemí, protože se k nám pohodlně dostanete metrem odkudkoliv z města. Naše restaurace je pro zákazníky otevřená každý den a nabízí možnost ochutnání vynikajících a zdravých hlavních jídelpolévekdezertů i nápojů, jako jsou fresh & smoothie z ovoce a superpotravin, mléčné koktejly z mandlového mléka vlastní výroby. Každé jídlo připravujeme z kvalitních rostlinných surovin.

Pro přípravu jídel využíváme maximálně šetrné způsoby a pokrmy tak mají vysokou výživnou hodnotu a zachovávají si všechny vitamíny a tělu prospěšné látky vstupních surovin. Kromě osobní návštěvy naší restaurace, kterou spojíte s posezením v příjemném prostředí obchodního centra, můžete využít také možnost zabalení jídla s sebou. Posuďte sami, jaké přednosti má naše bistRAWveg. Praha Westfield Chodov - to je místo v Grand Kitchen, 2. patro, kde Vás rádi přivítáme. U nás si pochutnáte.

Objednávky:  Objednejte si u nás přes tlačíko níže a vyzvedněte si svou objednávku na pobočce v konkrétní čas.

Objednat si můžete také rozvoz až k Vám domů nebo do zaměstnání (oblast Chodov) přes službu Dáme jídlo

OBJEDNEJ A VYZVEDNI

bistraweg-westfield-chodov
bistraweg-westfield-chodov-3
bistraweg-westfield-chodov-2
bistraweg-westfield-chodov-4

Newsletter

V případě, že budete mít zájem o zasílání informací o naší aktuální nabídce, zajímavostech a službách, zadejte svoji e-mailovou adresu do registračního pole vpravo a klikněte na ODEBÍRAT. Zprávy z bistRAWveg můžete očekávat max. jedenkrát do měsíce.

Newsletter registrace

Souhlasím s Zásady ochrany osobních údajů

Publish modules to the "offcanvs" position.