RAW veganská restaurace v centru Liberce

Navštivte naše RAWčko - pobočku bistRAWveg v Liberci, která pro Vás připravuje zdravé a lahodné jídlo a nápoje. Vše si můžete vychutnat přímo v našem bistru, nechat zabalit s sebou nebo objednat jako rozvoz domů či do zaměstnání. Naše bistRAWveg má pro Vás připravenou pestrou

nabídku vynikajících jídel, dezertů i nápojů. 
Ochutnat u nás můžete živá veganská hlavní jídla a polévky, nejrůznější dezerty jako jsou veganské dorty a koláče a další sladké i slané svačiny. Naši nabídku samozřejmě doplňuje pestrá nabídka vitamínových nápojů freshe & smoothie a "mléčné" koktejly. Vybírat můžete z aktuálního menu, které více či méně každý měsíc obměňujeme.
Jsme unikátní RAW veganská restaurace v Liberci, která je otevřena od dubna 2015. Nabízíme přirozenou stravu, po níž se Vaše tělo bude cítit vitální a plné energie. Máme pro Vás jen to nejlepší.

V našem bistRAWveg v Liberci podáváme jídla, která byla připravená šetrným zpracováním kvalitních a čerstvých surovin. Jídla plné živin a vitamínů v jejich přirozené podobě. Nepoužíváme suroviny s obsahem lepku (s výjimkou občasného použití misa) ani laktózy. Naše produkty rovněž neobsahují žádný bílý rafinovaný cukr ani jiná chemická aditiva. Pokud si chcete pochutnat na vynikajících a čerstvých pokrmech, je Vám k dispozici naše veganská restaurace.

Liberec OC Plaza - to je místo, kde nás od pondělí do neděle můžete navštívit a pochutnat si na našich dobrotách. První RAW bistro v Liberci. ZdRAWé a lahodné jídlo, nápoje plné energie a živin si můžete vychutnat v bistru, nechat zabalit s sebou a nebo objednat dovoz do zaměstnání.

Objednávky: Objednejte si u nás přes tlačíko níže a vyzvedněte si svou objednávku na pobočce v konkrétní čas. 
Objednat si můžete také rozvoz až k Vám domů nebo do zaměstnání přes službu Dáme jídlo

OBJEDNEJ A VYZVEDNI

bistrawveg-liberec-3
bistrawveg-liberec-4
bistrawveg-liberec-2
bistrawveg-liberec