RAW veganská restaurace v Centru Černý Most

Navštivte pobočku naší veganské a raw restaurace v Praze na Černém Mostě. RAWčko bistRAWveg naleznete přímo v obchodním centru Černý Most ve 3. patře, vedle kina Cinestar a naproti fitcentru (poslední vchod při vjezdu na střešní parkoviště). Můžete u nás ochutnat svá

oblíbená a výživná hlavní jídla, zdravé a syté dezerty nebo osvěžující freshe, smoothie a koktejly

Naše veganská restaurace se kromě Černého Mostu nachází také v pražském obchodním centru Westfield Chodov, takže si můžete vybrat tu, kterou máte zrovna nejblíže. Dejte si u nás výbornou snídani plnou čerstvého ovoce, zeleniny a nebo oříšků (koláč, superfood energy tyčinku, smoothie, fresh, ovocný koktejl s mandlovým mlékem nebo třeba pohankový chlebík s kešu "sýrem"). Ochutnejte některé z našich hlavních jídel a přesvědčte se, že i zdravá a čerstvá strava je nejen tělu prospěšná, ale zároveň i velmi chutná.

Pro přípravu všech jídel využíváme šetrné způsoby zpracování surovin a hotové pokrmy tak mají vysokou výživnou hodnotu. Najíst se můžete u nás v bistru a nebo ve své kanceláři či doma. Vše vám rádi zabalíme s sebou.

Přijďte se podívat do naší raw restaurace Praha, Černý Most, ulice Chlumecká - to je místo, kde nás najdete. Jsme zde každý den v týdnu.

Objednávky: objednejtesi u nás telefonicky a vyzvedněte svou objednávku na pobočce v konkrétní čas a nebo si objednejte rozvoz až k Vám domů, do zaměstnání přes službu Dáme jídlo

bistraweg-ccm-2
bistraweg-ccm-3
bistraweg-ccm-4
bistraweg-ccm