RAW veganská restaurace v Centru Černý Most

Pobočka veganské a raw restaurace bistRAWveg v Praze na Černém Mostě byla po uplynutí 5 leté nájemní smlouvy a plánované rekonstrukce v obchodním centru v květnu uzavřena. Rádi Vás přivítáme v pražské pobočce bistRAWveg, kterou najdete v obchodním centru Westfield Chodov. Můžete u nás ochutnat svá

oblíbená a výživná hlavní jídla, zdravé a syté dezerty nebo osvěžující freshe, smoothie a koktejly

Dejte si u nás výbornou snídani plnou čerstvého ovoce, zeleniny a nebo oříšků (koláč, superfood energy tyčinku, smoothie, fresh, ovocný koktejl s mandlovým mlékem nebo třeba pohankový chlebík s kešu "sýrem"). Ochutnejte některé z našich hlavních jídel a přesvědčte se, že i zdravá a čerstvá strava je nejen tělu prospěšná, ale zároveň i velmi chutná.

Pro přípravu všech jídel využíváme šetrné způsoby zpracování surovin a hotové pokrmy tak mají vysokou výživnou hodnotu. Najíst se můžete u nás v bistru a nebo ve své kanceláři či doma. Vše vám rádi zabalíme s sebou.

Přijďte se podívat do naší raw restaurace Praha, Westfield Chodov, ulice Roztylská - to je místo, kde nás najdete. Jsme zde každý den v týdnu.

Objednávky: objednejtesi u nás telefonicky a vyzvedněte svou objednávku na pobočce v konkrétní čas a nebo si objednejte rozvoz až k Vám domů, do zaměstnání přes službu Dáme jídlo

bistraweg-ccm-2
bistraweg-ccm-3
bistraweg-ccm-4
bistraweg-ccm