Chceme žít zdravěji, chceme žít déle

Věříme, že zdravý životní styl nám prodlouží život, a že ZDRAVÍ začíná jídlem. Chceme dopřávat svému tělu jídlo, které je plné živin a navíc výborně chutná. Chceme se cítit vitálně a plní energie, být laskavější k sobě a ohleduplnější k životnímu prostředí.

Živý organismus potřebuje živé jídlo a my už víme, že raw strava je našemu tělu prospěšná a dělá nám radost. Cítíme nejen osobní, ale také společenskou zodpovědnost, proto vznikl projekt bistRAWveg, proto vzniklo RAWčko, které je otevřeno všem lidem s podobným přáním a cílem.

Jídlo musí chutnat. Chroupání ovoce a zeleniny vnímáme pouze jako svačinu. Ale protože jíme také očima a mozek je zvyklý vidět na talíři „kuchařské dílo“, přetváříme tyto suroviny v opravdová jídla. S velkým nadšením tvoříme plnohodnotná lahodná jídla a pochutnáváme si na polévkách, hlavních menu, dezertech i různých nápojích.
Jdeme lidem naproti, proto jsme v roce 2015 otevřeli RAWčko s rychlým občerstvením ze 100% rostlinných surovin v obchodním centru Plaza v Liberci a rozvážíme objednávky prostřednictvím služby Damejidlo.czJídlonaklik.cz a Wolt.cz domů i do zaměstnání. Aktivně propagujeme myšlenku „zdravého zeleného dne“, tedy, abychom si dopřáli jeden den v týdnu pouze rostlinnou stravu. Je to jedna z cest, jak žít v budoucnosti bez civilizačních nemocí. Naši filozofii lze shrnout do jedné věty: „Za vlastní zdraví si neseme odpovědnost sami a k tomu patří také uvážlivost ve stravování“.

U nás víte, co jíte, u nás si pochutnáte. RAW food neboli živá strava je osvěžující, výživná, plná enzymů, vitamínů a bílkovin. Je to díky šetrnému zpracování rostlinných surovin jako je zelenina, oříšky, semínka, bylinky, klíčky, koření, panenské oleje a ovoce a to do maximální teploty 42°C.
Tvoříme tak krásná jídla a dezerty bez lepku, laktózy, rafinovaného cukru, éček a škodlivých chemických aditiv. Jídla, která chutnají a zároveň naplňují náš organismus vitalitou a energii. Jsou pestrá a dostatečně zasytí.

RAW stravování vám může přinést vnitřní klid, ale to už zacházíme do osobního nadšení. Čím častěji zařadíme do našeho jídelníčku RAW stravu, tím více nám může pomoci s redukcí nadváhy, detoxikaci organismu, omezením civilizačních chorob, zpomalením stárnutí.
Neslibujeme zázraky, ale především příjemné posezení u pestrého jídla, které fantastický chutná nejen jazyku, ale i celému tělu, a kterému tím uděláte velkou službu i radost.

Přijďte na RAWčko do RAWčka. Přijďte si to k nám užít :)

jidlo-smoothie-2