Sbírejte razítka na smoothie

Sbírej s námi razítka a dostaneš smoothie dle vlastního výběru ZDARMA
Co pro to musíš udělat? Je to úplně jednoduché: 
- nakup alespoň za 50 Kč (možné jedno razítko za den) 
- nasbírej 6 razítek

- a dostaneš smoothie dle vlastního výběru zdarma

 • Akce platí do odvolání. Přijď si do bistRAWveg pro výbornou  sladkou či slanou ňamku z naší aktuální nabídky a vyber si svého smoothie favorita.
  Bude to Jahodové pohlazení, Borůvkové políbení, Špenátové posílení, Bobulové obrnění, Malinové osvěžení, Jablkové nažhavení nebo sezonní smoothie Meruňkové rozzáření, Švestkové pročištění či Hruškové pousmání? Je to jen na Tobě.

  Termín "smoothie" často lidé zaměňují s fresh nápoji apod.
  Smoothie je nápoj z rozmixovaného čerstvého (nebo zmraženého) ovoce, z čerstvé zeleniny, případně kombinace obojího s dalšími surovinami,
  např. voda, šťáva z ovoce (fresh), led, mléko (rostlinné nebo živočišné), semínka (chia, konopné, slunečnicové, ....), ořechová másla a třeba i sladidlo (med, agáve, sušené datle), ...
  Variant na složení smoothie je nespočet.
  Ptáte se, proč se staly smoothie tak velkým hitem? Skutečně jsou tolik zdravé a prospěšné pro organismus?
  Těch důvodů je několik. Jsou velmi rychlé a snadné na přípravu, stačí jen dát požadované suroviny do mixéru a rozmixovat.
  Smoothie jsou vitamínovou bombou a výživnější než fresh (šťáva z ovoce / zeleniny zbavená dužiny) a krásně zasytí i na několik hodin. Je to proto, že smoothie není pití, ale jídlo.
  Ne každý z nás si dá denně jen tak ovoce či zeleninu, zatímco sklenice smoothie připravené hned z několika druhů "ovozelu" dodá každému dostatek denního příjmu výživných látek, vitamínů a minerálů.
  Smoothie obsahuje hodně vlákniny, která podporuje trávení a vylučování. Pravidelné pití a vhodnou kombinací složení mixovaného nápoje pomáhá nastartovat detoxikační procesy v těle, posilňuje imunitu, je zdraví prospěšné a dodává nám pořádnou dávku energie.

  smoothie-web-clanek